Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

O kancelarii

adw. Magdalena Wykurz- Zontek

Adwokat Magdalena Wykurz-Zontek ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu studiów odbyła aplikację adwokacką w Izbie Krakowskiej uzyskując w 2011 roku tytuł zawodowy adwokata.

Swoje zainteresowania zawodowe rozwijała od 2005 roku zbierając liczne doświadczenia jako pracownik i współpracownik uznanych krakowskich kancelarii adwokackich. Zajmuje się doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Adwokat Magdalena Wykurz-Zontek jest absolwentem Szkoły Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowanej we współpracy z Instytutem Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk w Bratysławie.

Języki: język angielski

Radca prawny Justyna Witas-Chłopek

Ukończyła studia prawnicze z wynikiem bdb na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2013 roku zdała z wyróżnieniem egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych przy OIRP w Krakowie. Ma dziewięcioletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane zarówno w spółkach, jak i w kancelariach prawnych.

Radca prawny Justyna Witas – Chłopek jest koordynatorem merytorycznym studiów podyplomowych z zamówień publicznych na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Członek rady programowej Fundacji VERBA.

Języki:  język angielski