Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Aktualności

Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na ubezpieczeniowego giganta 2,3 mln zł kary za nieprzestrzeganie terminów wypłacania odszkodowań...

Miło nam poinformować, że adwokat Magdalena Wykurz-Zontek w czerwcu 2017 roku ukończyła Szkołę Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowaną we współpracy z Instytutem Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk w Bratysławie.

Uprzejmie informuję, że z dniem 1 października 2014 roku została otwarta filia kancelarii adwokackiej mec. Magdaleny Wykurz-Zontek, która mieści się w Żywcu, przy ul. Krasińskiego 5. Kancelaria przyjmuje Klientów w filii w każdym tygodniu, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Serdecznie zapraszamy do naszej fillii w Żywcu!

Z przyjemnością informujemy, że na rynku wydawniczym ukazała się publikacja stanowiąca pierwsze dogmatyczne tłumaczenie tekstu polskiego Kodeksu karnego z 1997 roku na język angielski- Kodeks Karny. Criminal Code, którego współautorem jest adwokat Adam Wojtaszczyk, który współpracuje z naszą kancelarią...

W ramach podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy Towarzystwem Miłośników Ziemi Żywieckiej  a Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej w Żywcu adwokat Magdalena Wykurz-Zontek pełniła w listopadzie oraz grudniu 2014 roku bezpłatne dyżury adwokackie w lokalu Towarzystwa.

W ramach podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy Towarzystwem Miłośników Ziemi Żywieckiej  a Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej w Żywcu adwokat Magdalena Wykurz-Zontek ponownie pełnić będzie bezpłatne dyżury adwokackie w lokalu Towarzystwa w Żywcu, ul. Zamkowa 4.

« poprzednia 1 następna »